Sistem Nasıl Çalışıyor?

Dostlarımız, kaybolduklarında, onları bulan iyi kalpli insanlara, keşke konuşup evlerinin nerede olduğunu, sahiplerine nasıl ulaşabileceklerini anlatabilselerdi. Böylelikle hiçbir dostumuz hayatının geri kalanını evinden uzakta geçirmek zorunda kalmazdı. İşte tam burada Petibul.com künyeleri dostlarımızın sesi olup, onların yerine evlerinin nerede olduğunu, o çok sevdikleri sahiplerine nasıl ulaşılabileceğini anlatıyor.

Künye Seçimi ve Künyenin Kaydı

Hiç kuşkusuz sürecin en eğlenceli kısmı, sizin ve dostunuzun karakterini yansıtacak, gününüze ufak da olsa neşe katabilecek bir künye tasarımı seçmeniz ile başlıyor. Künyenizi alır almaz arkasındaki kodu sistemimize kaydedin. Kayıt aşamasında ilk önce sizden sitemizde bir hesap yaratmanız istenecek. Hesabınıza girdikten sonra "YENİ KÜNYE EKLE" komutu ile künyenin arkasındaki künye kodunu yazarak dostunuzun kaybolması durumunda size ulaşılmasını istediğinizi bilgileri girmeniz istenecek. Bu kısa süreci bir iki dakika içerisinde tamamlayabilirsiniz. Hesabınıza birden fazla künye tanımlayabilirsiniz. Sevdiğiniz arkadaşlarınızın dostlarına hediye olarak künyelerimizden alıp onların adına kayıtlarını yaptırıp hediye edebilirsiniz. Bilgilerinizde değişiklik olması durumunda hesabınıza girerek künye bilgilerini istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

"Bilgilerimi kim görebilir?"

Sadece künye kodunu eksiksiz olarak Petibul.com adresine girenler bilgilerinize ulaşabilir. Yani gerçekten künyenin arkasındaki künye kodunu dostunuzun boynundan alıp bakanlar size ulaşabilecektir. Petibul.com bilgilerinizi reklam veya satış amaçlı hiçbir kurum ve kuruluşla paylaşmaz veya kendisi kullanmaz.

Künyenin Görüntülenmesi

Künyenizin kaydını yaptıktan sonra sistemimizde doğru seri kodu girilerek iletişim bilgilerine ulaşılacaktır. Seri kodunun eksik veya yanlış girilmesi sonrasında iletişim bilgileriniz görülmeyecektir. Gerçekten künyenin arkasındaki seri numarasını okuyan bir kişi iletişim bilgilerinize erişebilecektir. Böylece bilgileriniz sadece kaybolması durumunda gerçekten dostunuza yardım etmek isteyen biri tarafından görüntülenebilecektir.Unutmayın, iş işten geçtikten sonra keşke dememek için hemen Petibul.com künyesi alıp dostunuzun daha güvenli olmasını sağlayın. Bugün ayıracağınız birkaç dakika yarın sizin ve dostunuz için çok değerli olabilir.

Künyenin Görüntülenmesi

Künyenizin kaydını yaptıktan sonra sistemimizde doğru künye kodu girilerek iletişim bilgilerine ulaşılacaktır. Künye kodunun eksik veya yanlış girilmesi sonrasında iletişim bilgileriniz görülmeyecektir. Gerçekten künyenin arkasındaki seri numarasını okuyan bir kişi iletişim bilgilerinize erişebilecektir. Böylece bilgileriniz sadece kaybolması durumunda gerçekten dostunuza yardım etmek isteyen biri tarafından görüntülenebilecektir.


Unutmayın, iş işten geçtikten sonra keşke dememek için hemen Petibul.com künyesi alıp dostunuzun daha güvenli olmasını sağlayın. Bugün ayıracağınız birkaç dakika yarın sizin ve dostunuz için çok değerli olabilir.